Н+ Premium

Імплантація зубів у Дніпрі

Імплантація – встановлення спеціального імпланту в тіло щелепи з метою заміщення кореня втраченого зуба. Після зрощення з кісткою (остеоінтеграції) імплантати навантажують мостоподібними протезами або коронками металокераміки, кераміки, діоксиду цирконію.

Даний метод використовується у разі втрати одного зуба чи цілого зубного ряду. Імплантація дозволяє отримати зуб функціонально та естетично невідмінний від подарованого нам природою.

Першу успішну імплантацію зубів було проведено у 1965 році у Швеції. Цей досвід показав, що імплантація є найефективнішим методом відновлення втрачених зубів.

Що таке зубний імплант?

Зубний імплант — це штучний зубний корінь, що виготовляється з матеріалів, біосумісних з тканинами людського організму (титану або сплаву на його основі), застосування даних матеріалів, що виключає розвиток запальних реакцій, відторгнення. За даними статистики, 95 – 97% імплантацій проходить успішно, не завдаючи пацієнту жодних проблем.

Необхідно розуміти, що імплантація – це не тимчасовий захід. На відміну від знімних протезів та зубних мостів, імпланти передають жувальне навантаження на кісткову тканину, тому воно не атрофується, прикус не змінюється.

Штучні зуби, які отримуються в результаті імплантації, складаються:

  • опорної частини (імпланта),
  • абатменту (сполучного елемента для фіксації протезних конструкцій),
  • коронкової частини (штучного зуба).

Підготовка до імплантації

Встановлення імпланту зазвичай проводиться під місцевою анестезією. Під час процедури ви не відчуєте біль чи дискомфорт.

Залежно від побажань пацієнта процедура імплантації може виконуватися під седацією або загальною анестезією.

У Стоматології Н+ Premium процедурі імплантації завжди передує підготовчий етап.

Він включає в себе:

Вивчення стану кісткової тканини та зубів (рентгенографія, томографія).
Підготовку пацієнта до лікування (усунення карієсу, періодонтиту, пародонтозу, пародонтиту), ортопедичну підготовку (якщо раніше встановлені протези слід замінити).
Роз’яснення правил догляду за імплантами (якщо пацієнт не бажає їх дотримуватись, проводити імплантацію під ключ недоцільно – краще віддати перевагу знімним протезам).

Під час підготовки імплантолог вивчає слизову оболонку порожнини рота, уточнює її рухливість і товщину, досліджує особливості щелепи, прикусу. Вибір конструкції встановлюваного зубного імпланта залежить від ширини і висоти кісткової тканини, характеру дефекту, що виник.

Протипоказання для імплантації зубів

Інсулінозалежний цукровий діабет.
Онкологія.
Захворювання згортання крові (гемофілія).
Імунодефіцитні стани, у тому числі ВІЛ.
Захворювання суглобів та кісток, що перешкоджають кістковій регенерації.

При наявності абсолютних протипоказань імплантація неможлива. Наші фахівці допоможуть підібрати інші методи протезування.