Н+ Premium

Кіста – що це?

Кистою зуба називають серйозну стоматологічну патологію запального походження. Кіста — невеликого розміру утворення (від 5мм) із щільною оболонкою, що містить рідину. Вона утворюється внаслідок захисної реакції організму на запальний процес, що утворився через попадання інфекції через кореневі канали, уражені запаленням клітини ізолюються кістою від здорових тканин.

Лікування кісти зуба необхідно проводити своєчасно, щоб уникнути небезпечних для здоров’я та життя ускладнень.

Кісти та гранульоми більше не є показанням до видалення зуба. Сучасні ендодонтичні технології уможливили збереження власних зубів та проведення успішного лікування навіть у складних випадках.

Симптоматика та ознаки зубної кісти

Кіста зуба утворюється не відразу, її утворенню передує інше новоутворення — гранульома, яка, розростаючись, перетворюється на кісту. Спочатку це захворювання протікає безсимптомно, тому його складно виявити.

Симптоми у початковій стадії захворювання

Симптоми більш глибокої стадії розвитку

Лікування кісти у стоматології N+ Premium

Лікувати кісту потрібно відразу після її виявлення, щоб уникнути ускладнень та зберегти кісткову тканину і навіть зуб. У нашій клініці вдаються до видалення лише у крайньому випадку. Завдяки сучасним методам та обладнанню, зокрема використанню мікроскопа, вдається зберегти зуб та його функції на довгі роки.

Завдяки досвідченим лікарям та передовим технологіям, у нашій клініці успішне лікування кіст зі збереженням зуба становить понад 90%