Н+ Premium

Брекеты Insignia

Індивідуальна брекет система

Однією з найпоширеніших проблем із зубами є прикус. Як би добре ми не доглядали своїх зубів, ніяк не можна вплинути на свій прикус без втручання лікаря-стоматолога. Часто фахівці нижчої кваліфікації припускаються помилок в установці, і прикус може повернутися в зворотне положення або вийти ще гірше.

Щоб виключити подібні помилки потрібно зробити точну систему брекетів, яка враховуватиме фізіологію щелепи пацієнта. Брекети Insignia придумані для цього, дана технологія дає можливість зменшити фактор людської помилки при установці. Insignia розробляються саме на вашу щелепу, з урахуванням фізіології. Брекети виготовляються та встановлюються у кілька етапів.

У нашій клініці робиться зліпок вашої щелепи та відправляється до США.

Цей зліпок сканується ідеально точним сканером. Комп’ютер прораховує всі можливі варіанти лікування. І відразу після цього показують, як ваш прикус виглядатиме після лікування. Там же на 3D принтері виготовляються брекети та спеціальний шаблон.

Відсилається назад до нашої клініки і там брекети встановлюються на вашу щелепу.

Переваги брекетів Insignia

Insignia має велику кількість позитивних сторін такі як: гарантія позитивного результату, виключення людського фактора, Insignia дуже комфортні комп’ютер прораховує все. Але також є досить вагомі мінуси. Звичайні, шаблонні брекети можуть бути встановлені практично відразу, підготовчий етап та виготовлення займають 4-6 тижнів. Найголовніша вада Insignia-ціна. Це пов’язано з тим, що вони виготовляються особисто під вас і це відбувається в США.

Якою б точною була Insignia, але ця технологія не дає повністю виключити лікаря, по суті він сам визначає який спосіб лікування йому потрібен. Але все ж таки це найпросунутіший і найточніший інструмент в ортодонтії на даний момент.