Н+ Premium

Лікування зубів під мікроскопом у Дніпрі.

Сьогодні дентальний мікроскоп є невід’ємною частиною сучасної стоматологічної клініки. Він відкриває перед фахівцями нові можливості та дозволяє підняти якість стоматологічних послуг на новий рівень.

При традиційному лікуванні зубів лікар бачить тільки те, що відображається в стоматологічному дзеркальці, в той час як мікроскоп, збільшуючи зображення в 20, а то і в 30 разів, допомагає врахувати найдрібніші нюанси в роботі терапевта, ендодонту, ортопеда. Використання дентального мікроскопа стає стандартом стоматологічного лікування та застосовується в хірургії, терапії, пародонтології та в естетичній стоматології при реставрації зубів.

Основне застосування-це, все ж ендодонтія-лікування зубних каналів. Робота з мікроскопом полегшує лікареві лікування викривлених кореневих каналів, допомагає з нестандартно розташованими кореневими каналами.

Ще один неприємний момент — це уламки інструменту, які залишаються в каналах при видаленні нервів. Мікроскоп і тут допомагає, як запобігти виникненню подібної проблеми, так і усунути її.

Мікроскоп у протезуванні

Мікроскоп також використовують при протезуванні. З його допомогою лікар бачить навіть найменші деталі, які неможливо побачити неозброєним оком. Це допомагає лікареві домогтися максимального прилягання люмінірів, вінірів і коронок до зуба. Що значно покращує естетичний вигляд конструкції.