Н+ Premium

Комп'ютерна томографія зубів

Справжній переворот у сучасній стоматології зробило використання комп’ютерного томографа. Це метод тривимірного дослідження анатомічних структур людини, у тому числі щелепно-лицьової області, за допомогою рентгенівського випромінювання. Комп’ютерна томографія дозволяє з високою точністю спланувати лікування, оскільки у рази підвищується якість діагностики. Це є важливим аспектом особливо в хірургії та імплантології.

Використання стандартних прицільних площинних знімків не дає повної інформації, об’ємні ж знімки дають можливість вивчати будь-який об’єкт, що цікавить, під різними кутами, у всіх площинах, і на будь-якій глибині. При використанні звичайних рентгенівських знімків результат спотворений, а тривимірні виходять практично один на один. Ще однією перевагою діагностики 3D є можливість планувати лікування без присутності пацієнта. Також комп’ютерна томографія дозволяє моделювати кінцевий результат. Пацієнт може наочно його побачити та внести свої корективи.

На завершення хотілося б відзначити мінуси цієї послуги. Одним із мінусів можна назвати відсутність томографа у кожній клініці, що завдає пацієнтам певних незручностей. Також недоліком можна вважати вартість, але враховуючи широкий спектр діагностичних можливостей даного методу дослідження, він затребуваний і популярний.