Н+ Premium

Імплантація зубів із негайним навантаженням

Імплантація без обмежень

Кожна людина хоче мати голлівудську посмішку, але не кожен має час на відвідування стоматолога кожні півроку. А якщо вам не пощастило, і ви втратили один із зубів, то відвідувати лікаря ви будете довго. Ну і усмішка теж буде зіпсована на півроку, поки вам будуть встановлювати імплантат, чекати на його приживлення та протезування, вирішення цієї проблеми вже придумано.

Негайне навантаження на імплантат є рішення. Що це означає? Це один із видів імплантації при якому на імплантат можна відразу давати навантаження або ж простими словами жувати, при цьому витрати за часом мінімальні. Вся процедура триває 2-4 відвідин або протягом одного тижня. Це можливо завдяки тому, що імплантат вживлюється в глибший шар кісткової тканини і при цьому відразу виготовляється коронка. Цей метод імплантації не передбачає кісткову пластику, тому що вона потребує тривалого періоду часу. Є безліч протоколів цієї імплантації. Кожен із них підходить під певний випадок.

Даний метод імплантації має свої переваги та недоліки перед традиційною методикою.

Явною перевагою є термін встановлення.

Відвідування стоматологічного кабінету не переросте у систематику, період лікування сягає максимум 1 тижня.

Посмішка виглядає дуже природно

та красиво, штучний зуб нічим не відрізнити від звичайного.

Приживлення та реабілітація

дуже швидкі тому цей метод підходить для людей похилого віку.

Даний вид імплантації досить складна методика, що вимагає ретельної діагностики та високого рівня кваліфікації, ця процедура ідеально вивчена лікарями нашої клініки, і вони готові надавати вам голлівудську посмішку, яку ви так довго чекаєте.