Н+ Premium

П'єзохірургія в стоматології Н+ Premium

П’єзохірургія – інноваційна малотравматична технологія у сучасній стоматології.

П’єзоелектрична хірургія – чудовий інструмент для проведення різної складності маніпуляцій в області щелепно-лицьового відділу, таких як видалення зубів, імплантація, ортодонтична мікрохірургія, пластика кісткової тканини та, при цьому, з найменшим ризиком для пацієнта.

Принцип роботи п’єзоскалера полягає у впливі ультразвукових хвиль на кісткову або будь-яку іншу тверду тканину, без взаємодії або пошкодження нервових закінчень, судин та м’яких тканин. Сам надріз робиться максимально тонко та точно, що гарантує сприятливий прогноз оперативного втручання.

П’єзохірургічний апарат є альтернативою бормашині і має ряд переваг:

Мінімальна травматизація м’яких тканин ротової порожнини,

що у свою чергу дозволяє уникнути таких постопераційних ускладнень, як кровотечі, набряки, сильні болючі відчуття та ін., а також скоротити терміни реабілітації;

Можливість проведення хірургічних маніпуляцій;

у важкодоступних місцях та з високою точністю

Безболісність та безкровність;

Операції протікають значно швидше;

Антибактеріальний ефект ультразвуку

дозволяє додатково знезаражувати рану, знижує ймовірність її нагноєння та інфікування, що сприяє швидшому відновленню пацієнта після процедури.

З недоліків п’єзохірургії можна виділити лише ціну на послугу та протипоказання до застосування ультразвуку (цукровий діабет, онкологія, наявність кардіостимулятора, порушення в центральній нервовій системі).

У нашій стоматології «Н+ Premium» використання такого сучасного обладнання, як п’єзоелектричний апарат, дозволяє виконувати найскладніші операції малотравматично, швидко та з максимально безболісним періодом реабілітації.