Н+ Premium

Безболісна 3D імплантація

Часто людство вигадує геніальні і водночас прості речі полегшення своєї роботи. Робота імплантолога дуже важка і ризикована тому ми намагаємося її спростити. Шаблони для імплантації і це геніальне. Це пластмасовий зліпок із отворами.

Проте, виготовляються вони набагато складніше. Лікар-імплантолог робить зліпок вашої щелепи та відправляє до лабораторії. Там виготовляється сам шаблон із отворами за допомогою 3д принтера і пізніше відправляється назад до клініки.

Ще кілька років тому випадки, коли імплантат не прижився були буденністю. Шаблони дозволяють зменшити цю можливість. Вони дуже сильно допомагають у частих випадках атрофії кістки. Коли важко навіть досвідченим стоматологам. Найчастіше використання шаблону відбувається у зоні естетики, коли помилка може коштувати пацієнтові багато. Шаблони зменшують час встановлення імплантату, набагато простіше вкрутити абатмент у готовий отвір. Операція стає більш безболісною, в яснах не потрібно робити великий надріз, щоб потім вставити імплантат, в яснах просто проколюється отвір. Сканування щелепи пацієнта дає можливість відразу подивитися, як виглядатиме ваша щелепа, також цей скан допомагає швидше виготовити коронку.

Лікування з використанням шаблонів має і свої недоліки: від пацієнта потрібно додаткові витрати, і виготовлення шаблону потребує 2-3 дні.

Може здатися, що шаблони придумані для некомпетентних імплантологів, навіть професіонали своєї справи вдаються до використання шаблонів, щоб гарантувати позитивний результат пацієнту і мінімізувати його біль.