Н+ Premium

Стерилізація та дезінфекція у стоматології

Стерилізація в стоматології є одним із важливих факторів вибору клініки пацієнтом, у деяких випадках навіть головним над професіоналізмом доктора. Адже від того, як проходить обробка інструментів, залежить здоров’я, а іноді і життя пацієнтів.
Після закінчення прийому всі інструменти в нашій клініці потрапляють у стерилізаційну, де проходять такі етапи обробки:

ПЕРЕДСТЕРИЛІЗАЦІЙНЕ ОЧИЩЕННЯ

Яка включає замочування в дезінфікуючому засобі ID-212 фірми Durr (Німеччина). Цей препарати мають потужну бактерицидну дію, інактивують віруси гепатиту та вірус імунодефіциту, має протигрибкову дію. Цикл замочування триває 30 хвилин. Далі всі інструменти помічник перевантажує в мийну машину Miele, і починається наступний етап — миття і дезінфекції.

ДЕЗИНФЕКЦІЯ

У нашій клініці повністю механізована, тобто виключена будь-яка помилка. Адже результат чищення має вирішальне значення для гарантії успішної обробки і, внаслідок цього безпечного повторного використання.
У мийній машині інструменти хімічно обробляються відразу кількома дез. засобами, а миття здійснюється водою дуже високої температури (93 градуси Цельсія).

АВТОКЛАВ

Потім інструменти пакуються в стерилізаційний папір і відправляються в автоклав на 1:00 при температурі 134 градуси.

Повністю простерилізовані інструменти потрапляють на стіл лікаря та розпаковуються лише у присутності пацієнта.

У нашій клініці ми зробили стерилізаційну «за склом», де кожен пацієнт має можливість простежити за всім циклом обробки інструментів, тому що ми відкрито заявляємо: Ми дбаємо про ваше здоров’я та безпеку.