Н+ Premium

Зуби мудрості видалити чи залишити?

Прорізування зубів мудрості, «вісімок» часто пов’язане з певними ускладненнями і дискомфортом для пацієнта. Ці зуби прорізуються в дорослому віці і можуть сильно змінити прикус, що сформувався, зрушивши інші зуби. Саме тому ортодонти часто рекомендують видаляти їх перед початком або на стадії ортодонтичного лікування. Ще один фактор, який схиляє шальки терезів у бік видалення – це часто складне і хворобливе прорізування.

«Восьмі» зуби це рудимент, тобто те, що природа з покоління в покоління прагне прибрати з нашого організму через непотрібність. Тому часто ці зуби взагалі не беруть участь в акті жування і їх досить швидко вражає карієс, що також призводить до видалення.

До ери розвитку імплантації стоматологи використовували зуби мудрості при протезуванні, якщо у пацієнта було видалено інші жувальні зуби, але зараз актуальність цього методу сильно знизилася.

Показання до видалення:

Особливості процедури:

У нашій клініці ми успішно видаляємо зуби будь-якої складності, приймаємо пацієнтів від ортодонтів з інших клінік. Завдяки п’єзохірургії видалення проходить швидко та з легким для пацієнта післяопераційним періодом.

У 87% випадків видалення зуба мудрості вважається складним, це анатомічними особливостями. Іноді зуби виявляються ретинованими, тобто не повністю прорізаними або можуть бути розташовані під нахилом або впиратися в сусідній зуб. Складнощів хірургу додає формування слизового каптуру і складна анатомія коренів: вони можуть виявитися дуже довгими, звивистою форми і навіть переплітатися між собою.

Видалення зуба мудрості складна, але прогнозована операція, висока кваліфікація хірургів нашої клініки та попереднє ретельне обстеження дозволяють проводити цю маніпуляцію максимально дбайливо та з мінімальними неприємними відчуттями згодом.